| LaMisto a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o pereche de role(dama) dar preturile sunt exagerte chiar. Am vazut o pereche la 199 de euro:O.Stiti cumva ceva mai ieftin?

4 răspunsuri:
| ZuzaPinky120 a răspuns:

Eu le-am luat pe ale mele de la Bucuresti cu 2 milioane trei sute dar acu 4 ani... sper c ti-am fost de ajutor

| Serena_8573 a răspuns:

DA, incearca la second-hand, acolo gasesti la preturi accepabila. Nu stiu in ce oras stai, dar in orasele mai la second gasesti in jur de 1 milion si ceva. happy

| AlexSix a răspuns:

First Bike astea este o firma buna de acolo am rolele am dat aproximativ 300 ron pe ele și au 5 ani si inca mai țin 3 ani,.Eu ti le recomand!