| JennyBerry a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o pereche de role. Ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| Xname a răspuns:

Pai poti gasi role destul de ieftine acum depinde de unde esti. Dar daca vrei ceva de firma uita-te aici : http://www.firstbike.ro/list_prod.php?categ=4

| Luori a răspuns:

Cele mai bune sunt cele care au rotile din cauciuc. Vor merge cel mai bine si fara nici o problema, doar ca trebuie sa te asiguri ca ai si frana la ele laughing. Daca vrei de firma atunci iti recomand Roxa. [sunt acceptabile ca pret si foarte bune ]

| miauu a răspuns:

De silicon su bara dinaia metalica is cele mai bunetongue

| JennyBerry explică:

Daca aveti la indemana si un sait de unde pot urmari produsele.

| Monika18 a răspuns:

Daca stii sa iti tii echilibrul de exemplu pe bicicleta atunci poti sa iti cumperi pe un rand sau daca vrei doar sa fii la moda si iti cumperi role pe un rand o sa fie mai geru sa te obisnuiesti tu trebuie sa decizi