| palut a întrebat:

As vrea sa-mi deschid o florarie si nu prea stiu ce nume sa-i pun. va rog sa ma ajutati cu o sugestie.

Răspuns Câştigător
| spy100 a răspuns:

FlorroSenti imi place cum suna happy Flori - Sentimente
Iti fac si un slogan:
FlorroSenti - Prima Floare, Primul Sarut cu FlorroSenti happy

7 răspunsuri:
| bamse a răspuns:

Hanging Gardens sau Garden ( in traducere 'Gradinile suspendate', una din cele 7 minuni ale lumii)

Rose

Eden Garden

| sebywarlord a răspuns:

Floraria Eden ar suna frumos [ca si gradina edenului din biblie.cu B mare ]

| treipuncte a răspuns:

New flower

| DudaYeah a răspuns:

La florina
margareta

poti sa te gandesti la nume compuse (margereta-loreta laughing )
vezi si tu. dar sa nu fie prea simplu. ceva cu adevarat interesant. "la florina" este doar o sugestie.
sfat : ar fi frumos sa folosesti nume de flori. sa arate ca e florarie. happy bafta!

| Bor a răspuns:

Ceva simplu. Flora. happy

| Absynt a răspuns:

Eden

| patricia203 a răspuns:

Minunea Florilor =) Funda?