| ionutz1011 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu unde pot vinde melci,de preferat in Bucuresti sau in imprejurimile Bucurestiu-lui,si ceva detalii despre vanzarea melcilor, adica cam care este pretul mediu, in ce cantitati se vand orice... Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Cred ca vrei sa cresti. daca n-ai un contract cu o tara straina sa-i exporti nu merge.aici poti vinde 10-20 kg la cate un restaurant, slabut.

| ionutz1011 explică:

As fi interesat si de vanzarea cu amanuntul, nu numai en-gross daca stiti cumva restaurante care cumpara sau cum sa gasesc unul, as fi recunoascator.