| MotoKatâr a întrebat:

Aş vrea să ştiu dacă se mai vinde venin de viperă cu corn si cam care ar fi prețul pe gram. Si as vrea sa-mi dati un sfat unde aş putea găsi clienti sau cum sa fac sa-l vând.

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Da, mai este unul care vinde, am citit recent chestia asta. S-ar prea putea ca ce vinde ala sa fie suficient. Mai vindea venin de vipera si baiatul lui Ticu Dumitrescu. Una din cerinte ca sa ai ferma de vipere este sa fie la o anumita distanta prescrisa de lege de orice localitate. Si cerinta asta e greu de indeplinit.

| Ara997 a răspuns:

E o mare teapa afacerea asta, daca poti nuintra in ea, nucumpara nimeni venin,

| AutumnDay a răspuns:

Pana una alta, ai extras pana acum venin?
Daca nu, atunci incearca. Spor la murit muscat de sarpe, ce altceva as putea sa iti doresc?
Lasand gluma deoparte, unde pe net, probabil la,, idei de afaceri dupa ce platesti x chestie" - ai vazut idiotenia asta?

| GoguDeFer a răspuns:

Pentru ce naiba' iti trebuie tie venin de vipera cu corn? straight face

| RoxGn99 a răspuns:

Eu ti-o dau pe soacramea. Ai venin cât vrei la orice ora. Ai grija numai sa o prinzi treaza. Ca îi cam place alcoolu