| AnnexDisaster a întrebat:

Atunci cand esti la un liceu si vrei sa te muti de la al doilea semestru, cum te muti? mai dai vreun examen ceva? mai ales daca vrie pe bilingv?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Depinde la ce profil esti. Daca esti la real si vrei la filo dai diferenta la latina. Bafta!

| andreea49 a răspuns:

Depinde daca in momentul de fata esti la profil de real sau de uman. Dar, din cate stiu eu daca vrei sa te muti de la un profil la celalalt sa dau competente la anumite materii, depinde de profil. Iar, daca vrei sa te muti la bilingv iti trebuie un test la engleza pe care l-ai dat (sau pe care trebuia sa il fi dat) la sfarsitul clasei a 8-a. Sper ca te-am ajutat.