| anonim_4396 a întrebat:

Aveti card avantaj? Imi puteti da cateva informatii despre rate si comisioanele care se percep?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai raspunsuri pe pagina bancii: http://bit.ly/2NtPzoV
Daca apesi pe butonul "vezi detalii" afli mai multe. Daca ai tu intrebari punele aici. Cine sta sa-ti spuna un ceas despre el?

| armiaso a răspuns:

Ratele sunt fara dobanda daca alegi de pe siteul comerciantului,
daca depasesti ziua emiteri extrasului fara sa platesti rata iti percepe dobanda,
ai un comision de administrare
e un produs bun daca il folosesti cu cap, comisioanele la zi le gasesti pe siteul bancii.