| anonim_4396 a întrebat:

Aveti incredere in eMag, Okazii, Tocmai etc? A-ti comandat si sunt seriosi? Dau funda! ( Au cele mai mici preturi?)

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Amesteci merele cu perele.

eMAG e magazin, cel mai mare online din Romania

okazii si tocmai sunt site uri de anunturi. acolo nu conteaza site ul ci vanzatorii

| Dismally a răspuns:

De pe eMag si de pe Okazii am comandat de multe ori si nu am avut probleme pana acum. Despre Tocmai nu stiu, nu am incercat.

Răspuns utilizator avertizat
| Okaziiro a răspuns:

Salut, MrAw3s0Me! Sigur, poti avea incredere sa cumperi produse de pe Okazii.ro. Site-ul nostru iti pune la dispozitie o serie de servicii gratuite menite sa te asigure ca vei primi exact articolul comandat sau banii inapoi. Printre acestea se numara: Punctul de Livrare (https://bitly.com/shorten/) si Garantia de Livrare (http://bit.ly/ZmFTcG ).
Daca ai nevoie de informatii suplimentare ne poti scrie la suport@okazii.ro sau ne poti suna la 0374 652 944. O zi placuta!

| Anastasia1997 a răspuns:

Preturile nu sunt mici, mama a cumparat ceva si nu a fost multumita.Cei care vand nu spun tot adevarul despre produs acma nu stiu eu ti-as zice sa nu ai incredere in tocmai si eMAG. Funda :*

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Am mai comandat de pe eMAG si de pe okazii. Ce trebuie sa stii e ca fiecare vanzator este in felul lui, unii sunt foarte tari, ofera toate detaliile produsului, altii nu fac asta. E important sa te uiti la calificativele vanzatorului cand comanzi. A, mai poti face ceva. Poti sa iti alegi garantia de livrare. In felul asta esti sigur ca, daca nu primesti acasa ceea ce ai comandat, poti sa returnezi si sa iti primesti banii inapoi.

| lepy706 a răspuns:

Dupa mine eMAG dupa mercador okazii si tocmai
sper ca te-am ajutat
funda?

| madaaaaaaa a răspuns:

da am comandat de pe eMag vine in 2-3 zile de la data comandari si okazi si tocmai vine prin posta 10 zile si da sunt preturi mici