| Marius_1376 a întrebat:

Salut,ce ziceti de modalitatea asta de facut bani online: http://www.fanslave.net/ref.php?ref=986958 am vazut mai multe poze cu dovezi de plata. este adevarat sau fake?

1 răspuns:
| MaximClaudiu a răspuns:

Eu zic sa nu te risti..asta e si idea lor, sa para convingator ca sa cada oamenii in capcana.
eu de cate ori am auzit de oameni care chiar o incercat, toti au fost pacaliti...
trebuie sa intelegi ca anunturile gen : felicitari, ati castigat un Iphone; sau cele de genul asta sunt niste facaturi ale unor oameni care vor sa " stoarca " bani de la oameni nevinovati.
este totusi o vina pentru faptul ca incerci sa faci bani necinstiti
in concluzie, nu fa asta