| Oros_Adelin_1998 a întrebat:

Ajutați-mă, vă rog, cu site-uri de unde se pot achiziționa diferite tipuri de substanțe chimice. Am nevoie pentru un proiect pe care îl derulez în cadrul unei școli, de asemenea, nu ar fi nici o problemă dar se pot cumpăra și ca persoană fizică. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| udrescuf a răspuns:

Nu prea de unde sa achizitionezi substante chimice pentru ca ai putea face foarte usor o bomba sau alt ceva de genul dar le boti obtine pe unule din natura.