Am 12 ani. Stie cineva cum pot face bani la anii astia?

Răspuns Câştigător
| Anonima163333 a răspuns:

Așteaptă sa vina ziua ta și sa primești bani de la rude

9 răspunsuri:
| gigite a răspuns:

Numai daca, iti daruieste parintii sau bunicii, fiecare in functie de cat esti de corect.

| darrio2007 a răspuns:

Faci piata si poate iti ramane ceva rest.

| Haifaa a răspuns:

Învață la școala ca sa ajungi cineva in viața și sa ai bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești prea mic sa te gândești la asta. Mai copilărește, o sa îți prindă bine.

| oz_1736 a răspuns:

La tara, cu ziua. 80 lei la zi

Invatlaughing). Sunt in clasa a V-a si am media 10 la toate materilelaughing).

Fac asta de mult dar mai este mult pana la ziua mea.

Eu as vrea sa fac asta dar imi este rusine sa merg la oameni si sa spun ca vreau sa lucrez la eicrying((

| Anonima163333 a răspuns (pentru Anonima163333):

Mersi pentru fundă.