| Upz0r3 a întrebat:

Cum as putea sa fac niste bani la 16 exceptand pariurile si angajarile pentru ca este imposibil sa ma angajez la anii astia in Romania.

4 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Vezi aici cateva metode: http://bit.ly/1af5LBq

| sodobar a răspuns:

Te ajut eu dar trebuie sa te tii de asta, este un site care plateste pentru like pe facebook si vizualizari pe youtube, la inceput nu o sa castigi mult dar daca faci rost de referali poti sa faci foarte multi bani pentru ca ai 20 % din ce fac ei, daca ai 300 de referali si fiecare face 10 euro,fa si tu un calcul, firma este foarte serioasa, sunt dovezi pe tot internetul ca sunt serios, tot ce trebuie sa faci este ca sa mai dai din cand in cand cate un refresh la pagina sa vezi daca au aparut pagini si videoclipuri, trebuie sa fi atent ca sunt multi si fiecare sta la panda pentru un like ca nu sunt fara numar depinde de cat a platit firma care vrea like-uri, daca ai nelamuriri imi spui, uite aici un link http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| FlorinM28 a răspuns:

Gasesti pe goo.gl/AV46yY o metoda excelenta. Bafta

| MauriceCorelli a răspuns:

E imposibil pe dracu. Eu, de saptamana trecuta, m-am reangajat la firma de livrari unde lucrasem si vara trecuta, deci am lucrat la 16 ani, iar cum lucrez, avand 17 ani.

Orice-ai face, angajeaza-te la negru, ca sa nu vina Statul sa iti bage foarte adanc mana in buzunare. Gasesti multe locuri de munca, daca esti dispus sa muncesti.

Da' na, daca pentru tine e imposibil sa te angajezi, poti oricand juca banii alor tai la pacanele, sa vezi dupa... cum ai putea sa pierzi niste bani, cand puteai sa cauti sa te angajezi, sa faci unii.