| AleDia a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa fac niste bani,dar nu stiu cum. Dati-mi niste idei cu ce as putea face,dar nu vreau site-uri in care iti zice sa apesi pe linkuri si primesti bani (nu vreau pe internet, vreau in viata reala sa fac ceva).Va rog frumos orice idei.Dau funda la cele mai multe si bune raspunsuri! Va rog! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MariaBeatrice a răspuns:

Heii :*
Din vanzarea obiectelor facute de tine. De exemplu eu vand origami. Este o afarae foarte bunawinking
Dar sunt si alte metode :
- din vanzarea bratarilor,
- din vanzarea altor lucruri facute de tinewinking

Daca nu ai rabdare sa faci asa ceva, poti sa te faci vanzatoare la un magazin. Aceasta nu e o munca greawinking

Alte idei nu mai am happy
Sper ca te-am ajutat cu ce ti-am propus mai sus :*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.ejobs.ro
Pa, pa.

| EuAli a răspuns:

Vinzi lucruri

| Byilbo a răspuns:

1.ai putea sa muncesti intr-un restaorant
2. sau intr-o discoteca
bafta