| Mikiiiidutza a întrebat:

Heii TPU! Am 15 ani si urmeaza sa incep clasa a 9-a. Vreau sa imi dati niste sfaturi despre cum as putea sa ma imbrac.Ma gandeam sa imi cumpar o rochita dar nu stiu ce stil sa aleg.Va rog lasati-mi niste linkuri cu poze,sau daca aveti alte idei mai bune, o sa ma uit peste ele big grin Multumesc anticipat :**

Răspuns Câştigător
| Khalesionfleek a răspuns:

Nu uita ca prima impresie este importanta, deci nu incerca sa arati prea multe. Eu nu as lua o rochita, dar daca asta e alegerea ta, in functie de gusturile pe care le ai, poti alege o rochita mai sport sau mai eleganta- din voal usor, cu bulinute, cu floricele, depinde ce iti place.
Totusi cred ca o pereghe de blugi, tenesi, tricou si ceva pulover ar fi destul de ok, nu ca e ceva rau sa poti rochite sau bla bla. E doar parerea mea.

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Uniformă că mergi la școală, nu în club.

| EuDoarEud a răspuns:

Si.te-ai gandit ca poate nu are uniforma? Eu zic sa iti iei o rochita dar sa nu aiba umerii sau spatele descoperit..ca totusi esti la scoala.