| theballetmylife a întrebat:

am 15 ani si as vrea sa imi gasesc ceva de munca pe timpul verii. sunt din constanta. m-ati putea ajuta propunandu-mi ceva?

4 răspunsuri:
| Troll a răspuns:

La varsta asta nu gasiti nimic de lucru
La ce bataie este pe piata locurilor de munca crezi ca va angajeaza cineva?

| Miranda29 a răspuns:

Te-ai putea angaja la Mcdonalds sau KFC dar trebuie sa ai MINIM 16 ANI asa...ca mai asteapta un an happy

| loveyouschatz a răspuns:

Http://www.fanslave.net/ref.php?ref=44005 te inregistrezi , iti trebuie sa ai si facebook si faci bani din clickurile de pe facebook . usor si foarte simplu

| KostyCool a răspuns:

Cauta la un salon de manichiura, un salon de infrumusetare:d