| Miu_Madalin_1997 a întrebat:

Am 16 ani si imi caut un loc de munca pe perioada veri, dar nu stiu ce sa fac. Imi puteti spune un site unde asi putea gasi?

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde anumite produse ca acesta:
http://mercador.ro/......1qc9B.html
La acesta ai 10 lei la fiecare colier vandut. Lasa un mesaj pentru detalii.

| Deian1 a răspuns:

Eu sincer am lucrat ca spalator auto, destul de greu, dar am facut ceva bani tongue

| Pysy123 a răspuns:

Buna eu te sfatuesc sa lucrezi de acasa, chiar daca castigi banuti mai greu in plus esti micut si nimeni nu te primeste la munca, bine ar mai fi o solutie sa muncesti cu ziua la alti oameni, da na eu zic ca solutia potrivita sa lucrezi pe net de acasa!