| Barbie01 a întrebat:

Buna am 16 ani, si vrea sa fac rost de niste bani, as vrea sa impart pliante, stie cineva pe cineva din Bucuresti care ma poate angaja big grin?

1 răspuns:
| SilverF8ith a răspuns:

Sincer iti spun din propria experienta.
La 16 ani cel mai bine te angajezi la McDonalds... si castigi foarte bine ai program de 6 ore pentru ca esti minor si acolo tot timpul angajeaza. Beneficezi de mesa gratuita pauza de 30 de minute in fiecare zi si ai 2 zile libere pe saptamana deci mai bine de asa nu prea gasesti.
Bafta si servici usor!