| BriannaJ a întrebat:

am 17 ani si as avea nevoie de mai multi bani. Ati putea sa imi recomandati unele locuri unde as putea sa ma angajez pe parcursul verii?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te poti angaja in hipermarketuri precum Carrefour, Cora, Kaufland etc sa le reprezinti anumite promotii sau sa imparti pliante.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa si nu doar vara ca operator inerviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca dar vei avea nevoie de acordul parintilor daca nu ai implinit intre timp 18 ani
https://www.mercury.ro/......ator-cati/