| cristimahmeu a întrebat:

Am comandat luni seara un ceas, maine zi, cand am fost sunat sa confirm comanda, i-am explicat doamnei de acolo ca daca coletul nu ajunge pana vineri(20.10) nu mai am ce face cu el.
Mi-a zis ca sigur o sa ajunga, mna, in fine, am mai stat dupa ei, iar coletul a fost ridicat de la expeditor abia joi la ora 17. Sunt 108 km de la expeditor pana la mine, si sunt curios daca va ajunge pana maine, daca nu, voi refuza comanda, eu i-am explicat doamnei ca pana vineri (maxim) trebuie sa imi ajunga.
Sau cum altcumva pot proceda?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci retur daca nu vine la timp si aia e

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu mai vorbi in somn.