| MiryamDeniz a întrebat:

Cum pot lua legătura cu cei de la fan courier? Am făcut o comandă de luni. E vineri seara și niciun semn. Livrează și sâmbăta? Credeţi că am șanse să-l primesc mâine? Am sunat la cei de unde am comandat și mi-au zis să aștept curierul deoarece coletul e dat spre livrare. Îmi pun timpul și nervii la încercare. Voi ce părere aveţi de ei?

Răspuns Câştigător
| Lisiele a răspuns:

De obicei sunt cei mai punctuali, probabil cei de la livrare au ametit livrarile.Lucreaza si sambata, dar normal primesti un mesaj pe telefon inainte cu cateva ore de a ajunge ei la tine.

| MiryamDeniz explică (pentru Lisiele):

Ai primit colete de la ei?

| Lisiele a răspuns (pentru MiryamDeniz):

Da,saptamanal,mi s-a intamplat doar de doua ori sa intarzie, pentru ca cineva de la ei a incurcat livrarile, in rest sunt foarte punctuali..probabil coletul tau a nimerit peste persoana care incurca livrarile happy

| MiryamDeniz explică (pentru Lisiele):

Ai o adresă unde pot da un email sau un număr de telefon pentru a lua legătura cu ei?

| Lisiele a răspuns (pentru MiryamDeniz):

Http://www.fancourier.ro/contact/agentii/
Suna-i pe cei de la tine din oras, sau judet, cei mai apropiati de tine.

| MiryamDeniz explică (pentru Lisiele):

Numai ce a sosit coletul, mulţumită Domnului! :* Mulţumesc tare mult de ajutor!

| Lisiele a răspuns (pentru MiryamDeniz):

Cu placere, bine ca s-a rezolvat. happy

7 răspunsuri:
| MiryamDeniz explică:

O zi bună! Take care.