| Mariana001001 a întrebat:

Bună, am dat o comandă pe shein și îmi arata ca este livrată, dar eu nu am primit nimic. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil sa-ti arate ca-i livrata, probabil nu intelegi tu limba engleza...

O comanda din China, de la Shein nu poate ajunge mai devreme de 2 saptamani, fiindca vine cu cel mai ieftin mijloc de transport.

Ce scrie in acel mesaj?

| Hyperion7 a răspuns:

Posibil sa fie o eroare.
Ori e de la cei care se ocupa cu transportul comenzii in tara (de obicei fan Courier), ori e de la cei de la shein.
Intra la chat suport și vorbește cu ei, trebuie sa existe o soluție!