| questionmarkk a întrebat:

Am descoperit recent un site care sustine ca ar plati adurile, mai exact reclamele. Siteul este plimoney.icu daca aveti recenzii sau stiti ceva despre acest site va rog sa ma informati linkul este acesta. https://plimoney.icu/

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt sute de asemenea firme care platesc la cam $10 la cateva sute sau mii de reclame, dar iti dau bani abia dupa ce treci de $25, ca ei sa-ti poata oprii $20 ca taxa de administratie.
Site-ul mentionat de tine este SCAM, adica ilegal
Exista un web site, un fel de Politia online care analizeaza asemena website-uri si iti spun daca este legit (legal) ori ste fals (fake) Uite aici:
https://www.scamdoc.com/view/98053
Scorul acestui site mentionat de tine este de doar 1% - fiind considerat VERY BAD (adica foarte rau)

Poti intra absolut orice website acolo si ei iti spun daca este legit sau nu:
https://www.scamdoc.com/
Trebuie sa introduci web site-ul in mijlocul paginii, acolo unde scrie: " email sau web site".

| questionmarkk explică (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru informatii! Eu ma gandeam ca poate este adevarat deoarece pe un forum al lor cineva trimisese poza cu factura de la achitarea sumei pe care a facut o persoana respectiva

| Violleta2022 a răspuns (pentru questionmarkk):

Poza aceea ca si lista cu sutele de nume si asa zise sume platite, sunt false, create de cel care faslifica totul, nefiind reale.

| Demidol a răspuns:

Si tu crezi asta?
Cred ca sunt platiti ei, pentru ca tu vezi reclamele care se difuzeaza prin intermediul lor.