| Scherimuvi a întrebat:

Buna am o intrebare pentru voi bineinteles cu funda
Cum pun google adsense pe canalul meu de Youtube
Adica cand un vizitator vizioneaza un vdeo de la mine sai apara reclama de la adsense

2 răspunsuri:
| rrrbeto95 a răspuns:

Ba da se poate. Reclamele apar in partea dreapta, deasupra la relatet videos. Insa conditiile ca sa iti aprobe google adsense sunt nasoale. Trebuie sa ai ff multe vizualizari (cateva mii) + sa ai abonati(subscribers). O sa vezi reclame de genu la ijustine(cauta pe youtube) care in prezent traieste cu banii facuti din adsense, insa cate vizualizari si clipuri are... e mult pana acolo.

| CyberCode a răspuns:

Nu poti face asta.