| ALECSANDRICI a întrebat:

Buna am o pag https://www.facebook.com/LeventSalibyBya aceasta si as vrea niste sfaturi pentru a creste talkingul la pagina va rog

Dau funda la cel mai bun raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| BubbleWhitee a răspuns:

Ca să crești la talking ai nevoie de mult mai mulți fani.Deci pentru început,trebuie să crești la likes. Apoi poți foarte simplu să începi să postezi cât mai mult posibil, după care să faci publicitate multă cu alte pagini, iar apoi să obții la postările tale cât mai multe comentarii, likeuri și distribuiri, dar în special comentarii. Sper că te-am ajutat. FUNDA?puppy dog eyes