| Antonia999999 a întrebat:

Bună. Am o problemă. Mi-am facut card la 14 ani (junior Bt) si am fost cu tatal meu. Momentan am 18 ani fara 3 luni si mi-am rupt cardul astazi din greseala. Buletinul e putin îndoit da nu se observa, nu mai vorbesc cu tatal meu. Oare sa merg cu mama mea sa-mi fac alt card sau poate doar el? Sau in fiecare luna sa-mi scot alocatia la ghiseu cu buletinul?

Răspuns Câştigător
| RalucaRalu2 a răspuns:

Buna! Mai bine mergi să îți scoti lunar alocația de la ghișeu, daca chiar vrei sa il eviți pe tatăl tău.