| AndreiStanescu34q a întrebat:

Am si eu o nelămurire... vreau sa intru într-un grup de telegram ci forex si trebuie sa achit 90 euro. Daca eu intru păi va mai trebui sa investesc? Tot lucru meu va fi sa copii semnalele si sa le pun in aplicație asa spun ei

3 răspunsuri:
| AndreiMarin499 a răspuns:

Depinde cat câștigi dar părerea mea nu prea merita.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Achita-mi mie mai bine. Daca s-ar face bani asa de simplu, toti am face munca de maimute cum zic astia si gata. Nu ti se pare ceva suspect?

| Gamesiasi96 a răspuns:

Salut, eu am gasit grupul asta de curand si este free. Analize cat de cat ok daca vreti sa intrati. https://t.me/+bHqNqDm8PaBhYzhk