| bigbear a întrebat:

puteti sa-mi dati niste sfaturi?
Am 1000 de ron si nu vreau sa-i cheltui pentru. ca deja am tot ce-mi trebuie, in schimb vreau sa-i investesc in ceva si nu stiu in ce...
Deci, in ce ar trebui sa investesc? big grin

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

1000 ron nu e o suma pe care o poti investi. In cel mai rau caz sa ii schimbi in aur sau valuta

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Investestei in aur si bijuterii. Este singura investitie care nu-si prea pierde din valoare.

| cristimihailov a răspuns:

In actiuni?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Este o suma infima, mult prea putini bani ca sa poti suporta o investitie, fie ea cat de mica. Nici daca aveai 10000 RON nu prea aveai in ce sa-i investesti. Cel mai bun lucru pe care il poti face cu 1000 RON este sa-i imprumuti cuiva cu dobanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca avem cu ce sa te ajutam. Este alegerea ta. Dar eu zic mai bine sa ii ti linistit si cand o sa ai nevoie de ceva sti ca te poti salva repede. Sau daca vrei sa ii cheltui spargei pe haine/albume cu muzica si o bere rece. Poti macar si sa donezi cum face reclama pe TW cu campania "mereu aproape" si cine rade e treaba lui... sincer nu strica. Bafta, asta e parerea me...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O consola(ps3 clar), gta 5 e foarte tare.

| AdreAdre a răspuns:

Pc mai bun sa poti duce Fifa 2014

| saynotoemo99 a răspuns:

Eu zic să nu ii cheltui, cine știe când o să ai nevoie de ei.

| Zapode a răspuns:

Cea mai buna investitie este sa-i ajuti pe cei care n-au! Trust me!