| Georgee98 a întrebat:

ca sa obtii fonduri europene ce trebuie sa faci?

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Să elaborezi un proiect complex (studiu de fezabilitate, analiză SWOT, să ai o oarecare pregătire în domeniul respectiv,) şi să ai o parte 15 - 30% din împumutul solicitat!
Dar aici: http://www.pcmadd.com/#a454abcc este foarte simplu: 0 investiţii MAXIM profitul aşa că AFILIAZĂ. TE şi tu chiar acum!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde pentru ce vrei, sunt multe domenii/masuri pentru care se acorda fonduri europene. In primul rand trebuie sa stii ce vrei, apoi sa verifici daca indeplinesti conditiile cerute pentru aplicare si apoi sa intocmesti documentatia necesara. In functie de ce vrei poti vedea pe internet daca indeplinesti conditiile. Numai bine!