| Iasminai700 a întrebat:

Buna tpu..Ca sa dai de fonduri europene pentru service auto sau pentru agricultura.Ce trebuie sa faci?

Răspuns Câştigător
| Dbjudchht a răspuns:

Pt service nu cred ca se dau, dar ca sa primesti fonduri trebuie sa faci un proiect si sa il trimiți, apoi ei trebuie sa il aprobe... durează aproape un an pana primesti raspunsul, daca nu le convine ceva o iei de la capăt...stiu ca doar in agricultura se aplica, cel puțin așa era anul trecut cand am făcut proiect.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Service auto nema șanse. Agricultură, aplică. Sunt info pe net.