| rares10 a întrebat:

cat ar costa deschiderea unui program TV de muzica ca cum ar fi etno tv, cu tot tot? multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| armand3004 a răspuns:

Depinde de care, cei care se uita la postul tau sa plateasca (gen ProTV, Etno, U, Kiss, etc.) sau gratuit (gen TVR, Otv, etc.)

1 răspuns:
| AndreiC a răspuns:

La toate o sa ai nevoie de o tona de autorizatii si echipamente. Nu poti intra in emisie asa de capul tau. Mai mult, trebuie sa fii cel putin major. Avand in vedere ca esti in clasa a VIII (asa vad dintr-o alta intrebare de a ta) mai ai ce sta...