| Robert_Beghean_1993 a întrebat:

Bună
Câți bani se face pe delivery la Bolt și Glovo, pe Timișoara în 8 ore cu masina.
Multumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cate comenzi duci in cele 8 ore, ca tu nu esti platit la ora, ci la fiecare drum pe care-l faci.
Ca contractor sa faci deliverit de mancares au alte produse nu esti platit ca orice angajat ci ca un contractor, la cate comenzi duci pe zi.
Daca intr-o zi ai numai 2 comenzi de dus, atunci incasezi pe ziua aia doar 20 de lei, chiar daca tu ai stat in asteptare 8 ore.
Dar sunt si zile foarte bune in care poti duce 20 de comenzi, in cele 8 ore si atunci poti primi 200 lei.

| Flavyuseduard a răspuns:

Undeva la 200 de lei maxim ca profitul tai în palma