| ViorelaVio a întrebat:

Buna cine vrea sa cumpere placa si ondulator in stare foarte buna la doar 99lei.Nu s-a stricat doar ca nu mai am nevoie de ea si ar fi pacat sa o raunc mai ales ca am folosit-o doar de 4-5 ori rog seriozitate cine ar vrea sa imi lase un raspuns pe TPU si ii voi contacta eu multumesc!

4 răspunsuri:
| Rallu a răspuns:

Eu sunt interesata de placa, cu ce pret o dai? da`mi cateva detalii despre si ramane sa vad daca o cumparwinking
Bye!

| newperson4him a răspuns:

Ce marca este placa si ondulatorul>? Eu m`am decis sa sa imi cumpar o placa si as vrea sa dai mai multe detalii. Daca este din ceramica etc.big grin

| ViorelaVio explică:

Pai este marca bomann nu este din ceramica tipul este:hcc893 cb-50 + si va mai dau si manualul de instructiuni daca ati putea sa imi spuneti de unde sunteti? si ce ati mai vrea sa stiti despre ea? Multumesc