| emma_8868 a întrebat:

Buna!
Credeti ca Dan Diaconescu impreuna cu partidul sau ( Partidul Poporului) daca va ajunge la conducerea tarii va putea realiza cele 20 de puncte promise?

Răspuns Câştigător
| 7Azaky a răspuns:

Doamne fereste sa ajunga Dan Diaconescu la conducerea tari! Daca s'ar intampla asa ceva nu as mai putea de rusine!
M'am simtit oarecum dezamagit de prorpiul popor si cand a iesit Basescu a 2'a oara presedinte!
Nu stiu daca vor fi viitori candidati mai breji ca cei din urma, dar sper ca macar sa mai faca si ei ceva si sa fure mai putin!
SI nu cred ca va realiza Dan Diaconescu promisiunile, cred ca isi va mai lua un elicopter sau ceva!
In fine eu acum mi-am exprimat parerea, nu vreau sa supar pe nimeni!
Va urez o zi buna si un Paste fericit >big grin

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur ca nu, dar daca ar realiza macar 5, tot ar fi ceva.
P. S. Voi vota cu DD, insa sint constient ca jumate' din cele 20 de puncte sint aberatii. Macar omul are in echipa destui oameni capabili si nu minjiti cu ca**t ca in celelalte tabere. Sper doar ca ei sa fure mai putin ca altii, nu sa fie imaculati.

| ioana1704 a răspuns:

Nu mai cred nimic. toti promit pana ajung acolo sus si apoi uita de restul

| waXonwaXoff a răspuns:

Cred ca Diaconescu este mana in mana cu Base si ii face partid, iar cand va ajunge la putere i-l va pasa lui.

| Azµre a răspuns:

Nu! Nu se poate

| Memories a răspuns:

Dan Diaconescu vrea sa ajunga la conducerea tarii apoi sa traga in teapa toti romanii>Nu va face nimic.