| claudia_5323 a întrebat:

BUna! Daca nu am luat pna acum comanda la Elfyco, de la posta, si daca nu mai vreau sa o iau `o returneaza inapoi?

5 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Mai bine mergi la posta, si spui ca nu mai doresti sa-l rdici ca sa nu stea degeaba in depozit la posta, ca sa plateasca aiurea cei de la site, oricum vor plati transportul dus+intors, macar sa nu plateasca si depozitul.

| dulcik a răspuns:

Da o returneaza inapoi. Da am si eu o intrebare produsele sunt chiar din argint sau sunt facaturi ca am vazut niste lantisoara foarte frumoase da sa imi raspunzi sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O returneaza si o inapoiaza inapoi, pff. Orice pachet sta zece zile la posta, dupa care este returnat.

| cmm a răspuns:

O returneaza, desigur

| claudia_5323 explică:

Da sunt din argintbatting eyelashes