| Glontx98 a întrebat:

Buna,doresc sa fac un forum gen 4metin,dar cu discutii despre altceva(tot metin,cs, sa-mp,...)mai pe simplu o comunitate gen 4metin.Si caut designer,administratori, moderatori....etc care sa ajute cu plata hostului site-ului.Pt mai multe detalii dati add dani.glontzhappy

3 răspunsuri:
| MasterStefan a răspuns:

Daca vrei sa faci un site plătește tu nu pune pe alții.Dar totuși poți face un forum pe o platforma gratuita și simpla.
http://www.forumgratuit.ro/
Daca îți faci un forum acolo și ai nevoie de o informație îmi dai un PM.

| Glontx98 explică (pentru MasterStefan):

Stiu si eu aculostraight face dar vreau sa fac o comunitate mai mare si nu pot singurstraight faceU crezi ca stau banii in copac? Mie imi trebuie un domeniu.ro si un host site mai bun, nu dinacelea la 5 eurostraight face

| MasterStefan a răspuns (pentru Glontx98):

Ideea era ca nu poți sa faci un site/forum pe banii altora. Daca vrei sa creezi o comunitate trebuie sa suporți tu toate cheltuielile. Daca nu ai bani nu mai faci.