| NoOne18 a întrebat:

Buna, eu pictez portrete.As vrea ca in orasul in care locuiesc sa impart la fiecare bloc niste flyere cu pagina mea de Facebook. Problema e ca eu nu stiu daca trebuie sa platesc taxe la primarie, cum as putea sa imi desfasor promovarea intr-un mod legal?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

YouTube
"Cum sa faci promovare plătită pe Facebook"

2 răspunsuri:
| Azuuul a răspuns:

România: abia-abia (are ban de pâine!)
Și? Tu? Vrei să "aibă" (de portret...laughing). Spre altceva, orientează-tewinking

Nu se plătește! În schimb, da, se dă amendă (pentru mizerie - hârtie)

Anyway: succes love strucklove struck

| NoOne18 explică (pentru Azuuul):

Stai tu linistit ca romanii au bani, daca se tatueaza in continuu, isi cumpara haine tommy, versace etc. restaurantele sunt full si ei tot cu autobuzul merg...