| Lucian_Lukian_1988 a întrebat:

am o pagina pe Facebook si nu stiu cum sa o fac m-ai populara, nu prea as vrea sa platesc promovarea aia de la Facebook

Oricum daca ma puteti ajuta cu un sfat
Pagina este aici https://www.facebook.com/Omul-Din-Umbra-2006336176261747 /
Puteti arunca o privire
Dau funda

3 răspunsuri:
| Lzehxo a răspuns:

Vorbeste cu prietenii... spune-le sa zica mai departe.

| ComaAlcolica a răspuns:

In primul rand daca ai nevoie de reclama! Nu mai bine o faci tu? Adica sa platesti pentru reclama e bullshit. Daca vrei oameni pe pagina ta atragei prin urmatoarele lucruri : 1 stiri socante, 2 prank uri, 3 muzica (manele pentru romani, e chiar trist ca romani asculta genul asta de muzica ), concursuri ( bine inteles fake pentru ca Romania e un stat sarac ). Ok in mare parte tu trebuie sa pui pe pagina de Facebook doar lucruri care pot starni interesul Ex: Tie iti place muzica lui Guta, Cat la % din romani iubesc muzica lui Guta? Iti spun eu 90% deci pune o postare cu el, ceva de jale atrage mai mult atentia si asa atragi o gramada de oameni. Cam asta e tot bafta cu pagina laughing

| missfatadelatara a răspuns (pentru ComaAlcolica):

Ai uitat citatele din Biblie.