| Asrieldqqdwdvwcvwfvsvb a întrebat:

Bună! Îmi poate spune cineva niște aplicații de câștigat bani pe sondaje, care chiar funcționează?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Multe sunt scam și îți ia o veșnicie sa faci numai un dolar, dapoi suma cerută de ei pentru o putea extrage crying

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Castigurile prin sondaje sunt aparente, fiindca te costa mai mult curenzul si internetul (de aparat nici nu mai vorbesc).

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ar exista asa ceva, crezi ca ar mai sta cineva pe forumuri, pe aici?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vise

| ReddY25 a răspuns:

Scam de doi lei

| literallythesamebruh a răspuns:

Munca.ro

| Stefgr a răspuns:

Https://www.ipsosisay.com/......8c5e09292a

Aici am scos de cateva ori cate 25 de lei

| Stefgr a răspuns:

Https://panel.marketagent.com/ShortReg/Registration?RefUID=3996050

De aici am scos cam 300 dar uit sa intru

| Stefgr a răspuns:

Si aici e o aplicatie care te lasa sa scoti de la 3 euro in sus orice suma pe revolut

https://attapoll.app/join/euzzf