| Elenaeli22 a întrebat:

incerc sa strang niste bani si am nevoie de niste idei.
(Am 12 ani si nu vreau site-uri de facut bani... vreau niste idei mai simple)

5 răspunsuri:
| Park1Suin a răspuns:

Un verisor de al meu lucreaza ca chelner in timpul liber.Nu stiu daca poti lucra ca chelner de la asa o varsta frageda.Insa poti sa ajuti bucatarul. Poate, nu stiu.Roago pe mama ta sa se intereseze.

| sodobar a răspuns:

Cum iti zic eu foarte simplu, dai like-uri, aduci referali si ai procente din banii facuti de ei, http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| vinusipaharu a răspuns:

Incearca sa iti ajuti parintii, rudele, vecinii, parintii mai instariti ai prietenilor tai la diverse treburi gospodaresti, prea multi bani nu ai cum sa faci la varsta ta...

| justbelieve a răspuns:

Trebuie doar sa te inregistrezi, sa astepti sa iti trimita ei mail-uri si sa le accesezi.iti vor trimite in fiecare zi mail-uri.nu este un castig imens,dar decat deloc...mie mi-au prins bine;)este sigur,fara minciuni, spam-uri, fara investitii si timp pierdut.intra aici pentru mai multe informatii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa

| Ovysoru a răspuns:

Munceste! banii se castiga din greu...nu te pune pe prostii de la varsta asta. ajuta oamenii pentru bani