| Addutza95 a întrebat:

Ma intrebam dak stiti vreun site de traffic exchange care plateste sigur. Am nevoie de bani ai ma gandeam sa incerc sau daca aveti alte idei chiar vreau sa incerc.

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Iti recomand jocul Marketglory. E vorba de niste clickuri pe zi, prima luna nu castigi nimic dar incepand cu cea de-a doua luna incepi sa castigi cate 20 de euro si e un site serios care da banii. Este un joc strategic si este destul de interesant. Daca vrei sa-ti faci cont iti las aici linkul: http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 si in caz ca te-ai hotarat sa-l joci scrie-mi si iti explic in ce consta. Nu iti cere mult timp jocul asta! :D

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai nevoie de bani de ce cauti prostii din astea pe net care platesc cu 1$ pe jumatate de an?

| alexandrustietot a răspuns:

Buna. Daca esti dispusa sa lucrezi 15 minute pe zi, am un proiect pe care vreau sa il incep alaturi de mai multe persoane, si cu care vom castiga sume fantastice de bani dupa un an de activitate. Totul online, este vorba de niste articole. Daca esti interesata contacteaza-ma la deryazote@gmail.com si iti dau detalii.