| mariussvalentin a întrebat:

Bună, ma gândesc sa accesez niște fonduri europene. Am văzut ca firmele de consultanta sunt destul de scumpe și cer foarte mulți bani. Chiar zeci de mii de euro... Aveți idee dacă pot plăti firmele cu banii primiți din fonduri sau trebuie sa am eu deja banii aceștia? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Voi avea licență de consultanță fonduri europene în curând și te voi servi dacă va fi cazul.

| laSoledad a răspuns:

Cel mai bine iei legatura cu ele si le intrebi

| Dana2103 a răspuns:

Trebuie sa ai tu deja banii astia daca vrei consultanta.
Oricum, un consultant nu te asogura ca vei primi fonduri
Ca si cu avocatii
Ii platesti sa te reprezinte dar nu te pot asigura ca vei castiga procesele