| MiraTimiriazevskaia a întrebat:

Buna, ma interseaza sa imi cumpar un apartament in București. Ce zona recomandati pentru un buget de 40.000 euro? Ma intereseaza sa iau un apartament cu 2 camere. Cele de pe olx sunt in principal in berceni si in militari dar pe mine ma interseaza o zona cat mai apropiata de gara de nord (sa se poata ajunge usor cu metrou/ratb). Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La 40.000 de euro nu cred ca vei gasi nimic in zona garii de nord, sectorul 1. Preturile acolo sunt peste 60mii

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate Crangasi