| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am comandat și eu card Revolut dar nu știu cum să adaug banii pe el. Am înțeles că îmi trebuie un card normal pentru a transfera banii. Eu card nu am. Dacă merg la orice bancomat, pot adauga de acolo banii?
Nu prea știu cum sa îl folosesc. Mulțumesc happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti adauga bani decat prin transfer bancar sau printr un alt card. Si cam atat

| tehnicxm a răspuns:

Înregistrează-te pe #Revolut folosind linkul meu și primești 44RON BONUS la crearea unui card Revolut pentru a te bucura de un curs de schimb excelent, retrageri fara comision, asigurare gratuita, transfer de bani:
https://revolut.com/referral/cristikec6! a13221
Faceți-va și voi cont pe #Revolut și puteți să vă faceți card virtual sau card bancar #Revolut atașat cu numărul vostru de telefon mobil!