| Blu3Li0n a întrebat:

Bună TPU. Dacă am card virtual la Revolut pot transfera bani pe el nu? Trebuie să comand cardul fizic. Dar voiam să știu, dacă am doar cardul virtual pot încărca bani pe el nu? Sau dacă îmi transferă cineva euro? Mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Banii ii primește in contul de revolut nu o card. Poți nici să nu ai card.

| mihai69 a răspuns:

Nu ai nevoie de niciun fel de card ca să primești bani în contul Revolut.

| Lioana a răspuns:

Poti transfera bani in contul Revolut chiar daca ai numai card virtual. Nu e nevoie de card fizic pentru asta.
Cardul fizic e pentru plati. Eu il folosesc pentru ca nu-mi place sa platesc cu telefonul.