| Aaa13579 a întrebat:

Buna, mi-as dori sa lucrez undeva dar nu am unde, imi puteti sugera o modalitate cum sa fac bani online(inca nu sunt majora)?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In lipsa unor diplome, cursuri etc poti face bani in online doar daca esti influencer gen
fiind si minora este mai greu ceea ce vrei
in rest sunt alternative care promit 10 euro ca completezi formulare dar de cele mai multe ori sunt escrocherii

| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai si ce profesie ori calificari ai?

| dullcat a răspuns:

Buna.Crede-ma ca ai tot timpul din lume sa faci bani cand devii majora.De fapt, chiar ti se va pune, din moment ce nu vei avea de ales.O idee ar fi sa vinzi haine din dulap sau obiecte care inca au eticheta, pe care nu le-ai folosit nicidata etc.In locul tau m-as bucura de timpul liber pe care il mai am fara grija banilor.

| Hyperion7 a răspuns:

Mai bine mai aștepți puțin, de preferat in timpul liceului sau facultății ai tot timpul sa fii independenta, cel puțin în limita posibilităților

| Sportacus123 a răspuns:

Câți ani ani?
Locuri de muncă doar cu liceul:
Dispecer, lucrător comercial, manipulant marfă, agent de pază,
la fast-food, la Cinema, frizer, instalator, etc.

| Simona2024 a răspuns:

Incearca job-uri remote, part-time. Uite eu am incercat ceva si sa stii ca merge. Operator de chat scris. Doar scrii si esti platit pe mesaj. Eu iti spun ceea ce a mers a mers la mine. Incerca cu incredere. Sunt si site-uri de sondaje de opinie, cum este Ipsos Isay. Eu il folosesesc. Am o apicarie pe telefon care imi mai scoate cate un banut o data la ceva timp. Premise App. Daca cauti bine pe net, gasesti mult mai multe. Iti doresc succes!