| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am 15 ani, știu sa folosesc destul de bine Photoshop si sa editez videoclipuri si vreau sa ma apuc de facut bani online, știți platforme/site-uri care m-ar ajuta in treaba asta?
Sau metode prin care as putea scoate bani din Photoshop sau edit video?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fivver.

2 răspunsuri:
| Alinailies a răspuns:

Adobe Premiere elements este pentru editare video, Photoshop e doar pentru poze.
Cauta pe Youtube videoclipuri gen "how to use photoshop", eu invat foarte mult cu ajutorul Youtube-ului.

| djchinezu25 a răspuns:

Ai inceput foarte gresit! In primul rand, nu te gandi la bani.