| Maryionela011 a întrebat:

Buna seara. As dori sa aflu daca sunt mai multe metode de plata pe site ul de imbracaminte "Shein"? In afara de card si paypal

Gen sa le platesc cand ajung.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil sa le platesti cand ajung, fiindca shein este un website international din China, iar marfa nu se trimite de la magazie pana plata nu este primita.

Deci tu platesti cu cardul si dupa ce primesc ei banii tai, atunci pregatesc comanada si trimit marfa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu comanda internationala automat plătești online cu cardul.

| VoidEternal a răspuns:

Nu exista plata ramburs pentru livrările internaționale. Nicăieri.

| sen0rita a răspuns:

Poti plati doar cu cardul online