| exmanu a întrebat:

am nevoie urgenta de 6 dolari pe paypal, eu am card dar
nu am incredere in astfel de plata dar e singura posibilitate, nu stiti cumva daca pot adauga banii pe paypal prin alte metode in afara de a accesa caedul online? funda happy

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E foarte sigura, ia si citeste cum functioneaza PP-ul. Probabil nu ai inteles absolut nimic daca ti se pare dubios. Folosesc PP de vreo 8 ani daca nu mai mult si n-am avut nici o problema de securitate.

| mihai69 a răspuns:

Am primit recent un mail de la ei în care se lăudau că se poate plăti și prin transfer bancar.
Caută pe Paypal.com