| antoniamorar a întrebat:

vreau sa trimit o carte din bucuresti in baia mare, maramures prin fan courier in 24h. cartea are in jur de 900g. cat ma costa transportul si cum se procedeaza? multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

18,6 lei. Intra pe www.fancourier.ro la Servicii si afla mai multe.

| ioana1704 a răspuns:

Buna si eu sunt din baia mare.nu cred ca te costa mult deoarece eu sunt intr-un mlm care lucreaza cu fan courier. daca comanzi 1sg parfum si ce greutate are te costa transp 16 lei. deci undeva pe aici cred eu.