| Winners10 a întrebat:

Vreau si eu sa va intreb cum pot scoate banii dib contul paypal, sa ii transfer pe card? Eu am card Mastercard. Merge si pe mastercard nu? O seara buna

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Banii din Paypal se pot scoate pe card doar daca iti pui detaliile bancare acolo, in Paypal. Ei iti retrag $2 din cont, asta este procedura de verificare si ziua urmatoare ti-i inapoeaza, dandu-ti si un cod pe care tu trebuie sa-l pui in Paypal ca sa-l activezi. Abia dupa aceea poti sa mergi in zona de transfer bani si sa retragi pe cardul care-l doresti.

| SSJGohan3 a răspuns:

Ii poti transfera in contul din banca direct, cand iti validezi contul de paypal ai validat cu un cont de banca.ei acolo iti vor trimite banii, cardul nu prea conteaza